Nyheter‎ > ‎

Program og foreløpige startlister <<Turheststevnet>>

lagt inn 13. sep. 2013, 13:52 av Nils Andre Olsen   [ oppdatert 13. sep. 2013, 15:15 ]
Program Turhest stevnet 15. september 2013.

 

 

,11:00 Infomøte

11:30 Beauty tølt

12:00 3-gang

12:45 Travløp

13:05 Galoppløp

13:20 Flaggritt

13:35 Mounted games ( Trail)

14:00 Kostymeritt

 

 

Opplysning til alle:

Siden det ikke var et alternativ til å oppgi hånd i 3-gang og tølt har vi satt alle opp på venstre hånd så tar vi det opp på infomøtet i forhold til bytte. Slik at det blir greit for alle. Kostymerittet er det åpen påmelding på så de som vil ri bare stiller opp i sitt flotteste kostyme J

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beauty tølt:

Senior

Gruppe 1:

Stine H. Sætervik

Helena Johansen

Gruppe 2:

Anna Walvik

Henriette Hangaas

Gruppe 3:

Siri Håkedal

Nathalie D. Kahn

Kathrine Tharaldsen

 

Ungrytter:

Gruppe 1:

Juliane Møretrø

Madeleine Hangaas

Gruppe 2:

Emma Gunvaldsen

Karoline Elvebakk

Edel C. Halaas

 

 

3-gang

Senior:

Gruppe 1:

Stine H. Sætervik

Helena Johansen

Gruppe 2:

Henriette Hangaas

Siri Håkedal

Gruppe 3:

Natalie D. Khan

Maren Brandal

Gruppe 4

Maylinn Kristiansen

Kine Skogstad

Kathrine Tharaldsen

 

 

Ungrytter:
 
Gruppe 1:
Maria karlsen
Kamilla Wallin
 
Gruppe 2:
Sunniva Vegtun
Juliane Møretrø
 
Gruppe 3:
Madeleine Hangaas
Karoline Elvebakk
 
Gruppe 4:
Siw Arstad
Edel C. Halaas
Signe Erlandsen

 

Barn:

Sara L. Bossen

 

 

Travløp:

Gruppe 1:

Stine H. Sætervik

Helena Johansen

Gruppe2:

Maren Brandal

Maylinn Kristiansen

Gruppe 3:

Kathrine Tharaldsen

Siw Arstad

Gruppe 4:

Signe Erlandsen

 

 

Galoppløp:

Gruppe 1:

Stine H. Sætervik

Helena Johansen

Gruppe 2:

Maren Brandal

Maylinn Kristiansen

 

Gruppe 3:

Kathrine Tharaldsen

Maria Karlsen

Gruppe 4:

Sunniva Vegtun

Christine Røvik

Gruppe 5:

Siw Arstad

 

Trail / Mounted games:

1.       Stine H. Sætervik

2.       Nathalie D. Khan

3.       Kine Skogstad

4.       Kamilla Wallin

5.       Sunniva Vegtun

6.       Karoline Elvebakk

7.       Signe Erlandsen

8.       Emely Mørland

9.       Sarah Mørland

 

 

Flaggritt:

1.       Nathalie D. Khan

2.       Sunniva Vegtun

3.       Karoline Elvebakk

4.       Siw Arstad

 

 

Ċ
Nils Andre Olsen,
13. sep. 2013, 15:24
Comments