Nyheter‎ > ‎

Program & startrekkefølge Vintercup 27.01.2013

lagt inn 24. jan. 2013, 15:47 av Nils Andre Olsen

Utskriftsvenlig .pdf i bunnen av siden :)

Tidsskjema Vintercup 27. januar 2013

 

10:30-10:45       T3 Junior

10:45-10:55       T7 Barn

10:55-11:20       T3 Ungrytter

11:20-11:40       T3 Senior

11:40-12.00       PAUSE

12:00-12:10       F1 5-gang alle

12:10-12:25       V2 Junior

12:25-12:35       V5 Barn

12:35-12:55       V2 Ungrytter

12:55-13:15       V2 Senior

 

 

FINALER:

13:30-13:50       A-finale V2 Junior

13.50-14:10       A-finale V5 Barn

14:10-14:30       A-finale V2 Ungrytter

14:30-14:50       A-finale V2 Senior

 

 

 

OBS: Resultatene er ikke godkjente til kvalifisering.

 

 

 

T3J Tølt - Uttagning

Startrekkefølge - to 24-01 23:11

Uttagning: Sportsklasse B

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

 

 

01      01          H       HV         009    Ramona  Flatelid  - Fafnir fra Kvitemyr

 

02      02          V       HV         010    Lona Erica Sneve  - Fáni frá Stóra- Hofi

03      02          V                008    Juliane Møretrø  - Flekkur frá Refsstöðum

04      02          V       BL         011    Celine Rostøl - Tópas frá Kvíum

                                                                                                                                                      

 

T7B Tølt - Uttagning

Startrekkefølge - to 24-01 23:16

Uttagning: Ekstra

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

 

 

01      01          H       HV         004    Julie-Marie  Sveigane - Leistur fra Vidvik

 

02      02          V       HV         018    Sunniva Vegtun - Piltur fra Fruhavn

                                                                                                                                                      

 

T3U Tølt - Uttagning

Startrekkefølge - to 24-01 23:17

Uttagning: Sportsklasse B

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

 

 

01      01          V       HV         002    Gøril Kleveland  - Safír från Slätterne

03      01          H                012    Charlotte Johansen - Adam fra Guldbæk

05      01          V       BL         003    Hanna Beisland  - Blær frá Hólkoti

07      01          V       GR         019    Oda  Aanonsen Stusvik - Ófeigur fra Skeie

09      01          V       GU         013    Charlotte Johansen - Kongur von Heiligenrode

11      01          V       LI           007    Gøril Kleveland  - Mjölnir frá þúfum

                                                                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

T3S Tølt - Uttagning

Startrekkefølge - to 24-01 23:19

Uttagning: Sportsklasse B

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

 

 

01      01          H       HV         014    Illugi Guðmar Pálsson  - Amor frá Enni

02      01          H                001    Ilja Svensson - Drottning fra Leet

 

03      02          V       HV         005    Caroline Helsing  - Eðall från Segerbäck

04      02          V                006    Kristoffer Utne Bjørke  - Folda frá Fróni

05      02          V       BL         015    Inger Liv  Thoresen - Oddi fra Arbakka

 

06      03          H       HV         016    Dadi Freyr  Kristjansson - Einfari fra Nyberg

07      03          H                017    Alv Vinjerui - Gimsteinn frá Stóradal

                                                                                                                                                      

 

F1 5-gang - Uttagning

Startrekkefølge - to 24-01 23:21

Uttagning: Sportsklasse A

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GRU                 FAR        ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

 

01                                            006    Kristoffer Utne Bjørke  - Folda frá Fróni

03      01                                  013    Charlotte Johansen - Kongur von Heiligenrode

                                                                                                                                                      

 

V2J 4-gang - Uttagning

Startrekkefølge - to 24-01 23:21

Uttagning: Sportsklasse B

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

 

 

01      01          H       HV         009    Ramona  Flatelid  - Fafnir fra Kvitemyr

 

02      02          V       HV         010    Lona Erica Sneve  - Fáni frá Stóra- Hofi

03      02          V                008    Juliane Møretrø  - Flekkur frá Refsstöðum

04      02          V       BL         011    Celine Rostøl - Tópas frá Kvíum

                                                                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

V5B 4-gang - Uttagning

Startrekkefølge - to 24-01 23:22

Uttagning: Ekstra

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

 

 

01      01          V       HV         004    Julie-Marie  Sveigane - Leistur fra Vidvik

02      01          V                018    Sunniva Vegtun - Piltur fra Fruhavn

                                                                                                                                                      

V2U 4-gang - Uttagning

Startrekkefølge - to 24-01 23:24

Uttagning: Sportsklasse B

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

 

 

01      01          H       HV         007    Gøril Kleveland  - Mjölnir frá þúfum

03      01          H                012    Charlotte Johansen - Adam fra Guldbæk

 

05      02          V       HV         003    Hanna Beisland  - Blær frá Hólkoti

07      02          V                019    Oda  Aanonsen Stusvik - Ófeigur fra Skeie

09      02          H       BL         002    Gøril Kleveland  - Safír från Slätterne

                                                                                                                                                      

 

V2S 4-gang - Uttagning

Startrekkefølge - to 24-01 23:25

Uttagning: Sportsklasse B

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

 

 

01      01          H       HV         001    Ilja Svensson - Drottning fra Leet

02      01          H                005    Caroline Helsing  - Eðall från Segerbäck

 

03      02          H       HV         016    Dadi Freyr  Kristjansson - Einfari fra Nyberg

04      02          H                017    Alv Vinjerui - Gimsteinn frá Stóradal

 

05      03          V       HV         015    Inger Liv  Thoresen - Oddi fra Arbakka

                                                                                                                                                      

 

 

 

Ċ
Nils Andre Olsen,
24. jan. 2013, 15:47
Comments