Nyheter‎ > ‎

Resultater Drive In!

lagt inn 11. mai 2013, 15:38 av Nils Andre Olsen   [ oppdatert 15. mai 2013, 07:02 ]


T1U Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        


01    021    Oda Ugland 

        rekur frá Vindasi        8,23

    UTTA    8,5 (1)    8,8 (1)    7,8 (1)    8,0 (1)    8,2(1)     

02    024    Oda Ugland 

        feti fra Ågreneset        6,80

    UTTA    6,8 (2)    6,8 (2)    6,8 (2)    7,2 (2)    6,3(2)     

03    005    Maren Brandal

        Vili fra Engihlid        5,87

    UTTA    5,3 (4)    5,6 (3)    6,0 (3)    6,0 (3)    6,2(3)     

04    010    Guro Espeland

        Zorro frá Grímsstöðum        5,63

    UTTA    5,7 (3)    5,5 (4)    5,1 (5)    5,7 (4)    6,0(4)     

05    003    Hannah Beisland

        Blær frá Hólkoti        5,17

    UTTA    4,5 (5)    5,5 (4)    5,3 (4)    5,2 (5)    5,0(5)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    



T1S Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        



01    014    Hilde Oaland

        rdur fra sydri-Grof 1        6,07

    UTTA    6,0 (1)    6,5 (1)    5,8 (1)    6,2 (1)    6,0(1)     

02    015    Ingeborg steinnes Ivesdal

        Stali fra fossanmoen        5,50

    UTTA    4,7 (2)    5,6 (2)    5,6 (2)    5,3 (2)    5,7(2)     


---    001    Nils Andre Olsen

        Ekra fra Lian    DISKVALIFISERT

    UTTA    0,0 (3)    0,0 (3)    0,0 (3)    0,0 (3)    0,0(3)     

---    020    Hanne Smidesang

        Ólafur fra Holla    DISKVALIFISERT

    UTTA    0,0 (3)    0,0 (3)    0,0 (3)    0,0 (3)    0,0(3)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 


    


F1J 5-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        



01    011    Juliane Møretrø

        Flekkur frà Refsstødum        2,93

    UTTA    3,1 (1)    3,0 (1)    2,5 (1)    2,7 (1)    3,1(1)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    



F1U 5-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        



01    029    Ingeborg Nøding

        Viðja frá Ármóti        4,73

    UTTA    4,8 (1)    4,7 (1)    4,7 (1)    4,9 (1)    4,6(1)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    


F1S 5-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        



01    028    Thomas Larsen 

        Eitill frá Vindási        6,03

    UTTA    5,8 (1)    5,8 (1)    6,5 (1)    6,1 (1)    6,2(1)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    


V1U 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        




01    021    Oda Ugland 

        rekur frá Vindasi        7,53

    UTTA    7,8 (1)    8,5 (1)    7,1 (1)    7,5 (1)    7,3(1)     

02    010    Guro Espeland

        Zorro frá Grímsstöðum        6,03

    UTTA    5,4 (6)    6,3 (2)    6,1 (2)    5,7 (4)    6,3(2)     

03    012    ril Kleveland

        Magni fra Hellnafelli        5,90

    UTTA    6,0 (3)    6,2 (3)    5,7 (5)    5,7 (4)    6,0(3)     

04    023    Kari Egelandsdal 

        Vargur         5,70

    UTTA    5,5 (4)    5,5 (6)    6,0 (3)    6,4 (2)    5,6(4)     

05    003    Hannah Beisland

        Blær frá Hólkoti        5,67

    UTTA    5,5 (4)    5,6 (5)    5,8 (4)    6,1 (3)    5,6(4)     

    


06    009    Stine Helene Sørvåg

        Bardi fra brekkum        5,53

    UTTA    6,3 (2)    5,7 (4)    5,5 (6)    4,5 (8)    5,4(6)     

07    004    ril Kleveland

        Mjölnir fra Þúfum        5,43

    UTTA    5,1 (7)    5,4 (7)    5,5 (6)    5,6 (6)    5,4(6)     

08    018    Kariann Sjølingstad

        Keila fra Slettan        4,90

    UTTA    4,7 (8)    4,5 (8)    5,1 (8)    4,9 (7)    5,3(8)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    


V1S 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        



01    027    Thomas Larsen 

        Skáti frá Skáney        7,13

    UTTA    8,0 (1)    7,1 (1)    6,9 (1)    7,4 (1)    6,9(1)     

02    001    Nils Andre Olsen

        Ekra fra Lian        5,70

    UTTA    5,7 (3)    5,2 (4)    5,8 (2)    6,0 (2)    5,6(5)     

02    026    Tina Kirkås

        Randver fra Lian        5,70

    UTTA    5,9 (2)    6,5 (2)    5,0 (5)    5,5 (4)    5,7(4)     

04    014    Hilde Oaland

        rdur fra sydri-Grof 1        5,57

    UTTA    5,6 (4)    4,8 (5)    5,2 (4)    6,0 (2)    5,9(3)     

04    015    Ingeborg steinnes Ivesdal

        Stali fra fossanmoen        5,57

    UTTA    4,9 (5)    5,7 (3)    5,7 (3)    5,3 (5)    6,2(2)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    


T2U Tølt-løse tøyler - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        



01    004    ril Kleveland

        Mjölnir fra Þúfum        6,40

    UTTA    6,1 (2)    6,5 (1)    6,3 (2)    6,4 (2)    6,5(1)     

02    022    Maren Tånevig

        Brjánn frá Hamrahlið        6,33

    UTTA    6,2 (1)    6,2 (2)    6,8 (1)    6,6 (1)    5,8(2)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    


T3J Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        



01    019    Lona Erica Sneve 

        ni frá Stóra- Hofi        5,03

    UTTA    5,0 (1)    5,1 (1)    4,1 (2)    5,0 (1)    5,3(1)     

02    016    Ramona Flatelid

        Fafnir Fra Kvitemyr        4,23

    UTTA    4,0 (2)    4,8 (2)    3,8 (3)    4,2 (2)    4,5(2)     

03    013    Aina Moen

        Torfi fra Askegra        3,77

    UTTA    3,5 (4)    3,5 (4)    4,7 (1)    3,2 (3)    4,3(3)     

04    006    Sunniva Malén Vegtun

        Piltur Fra Fruhavn        3,73

    UTTA    3,7 (3)    4,2 (3)    3,3 (5)    3,2 (3)    4,2(4)     

05    002    Malin Helgesen

        Álfur frá Blönduósi        2,83

    UTTA    2,7 (5)    2,3 (6)    3,7 (4)    2,5 (5)    3,3(5)     

05    011    Juliane Møretrø

        Flekkur frà Refsstødum        2,83

    UTTA    2,5 (6)    3,5 (4)    3,3 (5)    1,4 (6)    2,7(6)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    


T3S Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        



01    017    Charlotte-Victoria Dale

        Idni fra Solbakken        2,47

    UTTA    2,5 (1)    2,7 (1)    2,2 (1)    1,3 (1)    3,0(1)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    




V2J 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        



01    019    Lona Erica Sneve 

        ni frá Stóra- Hofi        4,87

    UTTA    4,8 (1)    5,0 (1)    4,8 (1)    4,8 (2)    5,2(1)     

02    013    Aina Moen

        Torfi fra Askegra        4,60

    UTTA    4,4 (2)    4,1 (4)    4,5 (2)    4,9 (1)    5,2(1)     

03    006    Sunniva Malén Vegtun

        Piltur Fra Fruhavn        4,57

    UTTA    4,3 (3)    4,6 (3)    4,1 (3)    4,8 (2)    5,0(3)     

04    016    Ramona Flatelid

        Fafnir Fra Kvitemyr        4,53

    UTTA    4,2 (4)    5,0 (1)    4,1 (3)    4,4 (4)    5,0(3)     

05    002    Malin Helgesen

        Álfur frá Blönduósi        3,73

    UTTA    3,5 (5)    3,6 (5)    3,7 (5)    3,9 (5)    4,0(5)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    


V2U 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        


01    005    Maren Brandal

        Vili fra Engihlid        5,67

    UTTA    5,7 (1)    5,7 (1)    5,6 (1)    5,5 (1)    5,9(1)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    


V2S 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        



01    007    Kariann Sjølingstad

        Lukka Maia fra Brenno        4,53

    UTTA    4,2 (1)    4,7 (1)    4,4 (1)    4,5 (1)    5,0(1)     

02    017    Charlotte-Victoria Dale

        Idni fra Solbakken        3,43

    UTTA    3,0 (2)    3,6 (2)    3,3 (2)    3,4 (2)    3,8(2)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    


T7 Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra


    

POS    #    RYTTER/HEST        TOT

    DOMMER    A    B    C    D    E    SUB        



01    025    Trine Jonassen

        s fra Teamhorse        4,77

    UTTA    5,0 (1)    3,0 (1)    4,0 (1)    5,3 (1)    5,3(1)     

    

Dommere:

A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

    


Comments