Sport / Avl / BUB‎ > ‎Stevneinvitasjon‎ > ‎Resultater‎ > ‎

Drive in 2013



T1U Tølt - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse A

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB

01 021 Oda Ugland 
Hárekur frá Vindasi 8,23
UTTA 8,5 (1) 8,8 (1) 7,8 (1) 8,0 (1) 8,2 (1)  
02 024 Oda Ugland 
Háfeti fra Ågreneset 6,80
UTTA 6,8 (2) 6,8 (2) 6,8 (2) 7,2 (2) 6,3 (2)  
03 005 Maren Brandal
Vili fra Engihlid 5,87
UTTA 5,3 (4) 5,6 (3) 6,0 (3) 6,0 (3) 6,2 (3)  
04 010 Guro Espeland
Zorro frá Grímsstöðum 5,63
UTTA 5,7 (3) 5,5 (4) 5,1 (5) 5,7 (4) 6,0 (4)  
05 003 Hannah Beisland
Blær frá Hólkoti 5,17
UTTA 4,5 (5) 5,5 (4) 5,3 (4) 5,2 (5) 5,0 (5)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 


T1S Tølt - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse A

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB


01 014 Hilde Oaland
Vørdur fra sydri-Grof 1 6,07
UTTA 6,0 (1) 6,5 (1) 5,8 (1) 6,2 (1) 6,0 (1)  
02 015 Ingeborg steinnes Ivesdal
Stali fra fossanmoen 5,50
UTTA 4,7 (2) 5,6 (2) 5,6 (2) 5,3 (2) 5,7 (2)  

--- 001 Nils Andre Olsen
Ekra fra Lian DISKVALIFISERT
UTTA 0,0 (3) 0,0 (3) 0,0 (3) 0,0 (3) 0,0 (3)  
--- 020 Hanne Smidesang
Ólafur fra Holla DISKVALIFISERT
UTTA 0,0 (3) 0,0 (3) 0,0 (3) 0,0 (3) 0,0 (3)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 


F1J 5-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse A

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB


01 011 Juliane Møretrø
Flekkur frà Refsstødum 2,93
UTTA 3,1 (1) 3,0 (1) 2,5 (1) 2,7 (1) 3,1 (1)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 


F1U 5-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse A

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB


01 029 Ingeborg Nøding
Viðja frá Ármóti 4,73
UTTA 4,8 (1) 4,7 (1) 4,7 (1) 4,9 (1) 4,6 (1)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

F1S 5-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse A

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB


01 028 Thomas Larsen 
Eitill frá Vindási 6,03
UTTA 5,8 (1) 5,8 (1) 6,5 (1) 6,1 (1) 6,2 (1)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

V1U 4-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse A

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB



01 021 Oda Ugland 
Hárekur frá Vindasi 7,53
UTTA 7,8 (1) 8,5 (1) 7,1 (1) 7,5 (1) 7,3 (1)  
02 010 Guro Espeland
Zorro frá Grímsstöðum 6,03
UTTA 5,4 (6) 6,3 (2) 6,1 (2) 5,7 (4) 6,3 (2)  
03 012 Gøril Kleveland
Magni fra Hellnafelli 5,90
UTTA 6,0 (3) 6,2 (3) 5,7 (5) 5,7 (4) 6,0 (3)  
04 023 Kari Egelandsdal 
Vargur 5,70
UTTA 5,5 (4) 5,5 (6) 6,0 (3) 6,4 (2) 5,6 (4)  
05 003 Hannah Beisland
Blær frá Hólkoti 5,67
UTTA 5,5 (4) 5,6 (5) 5,8 (4) 6,1 (3) 5,6 (4)  

06 009 Stine Helene Sørvåg
Bardi fra brekkum 5,53
UTTA 6,3 (2) 5,7 (4) 5,5 (6) 4,5 (8) 5,4 (6)  
07 004 Gøril Kleveland
Mjölnir fra Þúfum 5,43
UTTA 5,1 (7) 5,4 (7) 5,5 (6) 5,6 (6) 5,4 (6)  
08 018 Kariann Sjølingstad
Keila fra Slettan 4,90
UTTA 4,7 (8) 4,5 (8) 5,1 (8) 4,9 (7) 5,3 (8)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

V1S 4-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse A

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB


01 027 Thomas Larsen 
Skáti frá Skáney 7,13
UTTA 8,0 (1) 7,1 (1) 6,9 (1) 7,4 (1) 6,9 (1)  
02 001 Nils Andre Olsen
Ekra fra Lian 5,70
UTTA 5,7 (3) 5,2 (4) 5,8 (2) 6,0 (2) 5,6 (5)  
02 026 Tina Kirkås
Randver fra Lian 5,70
UTTA 5,9 (2) 6,5 (2) 5,0 (5) 5,5 (4) 5,7 (4)  
04 014 Hilde Oaland
Vørdur fra sydri-Grof 1 5,57
UTTA 5,6 (4) 4,8 (5) 5,2 (4) 6,0 (2) 5,9 (3)  
04 015 Ingeborg steinnes Ivesdal
Stali fra fossanmoen 5,57
UTTA 4,9 (5) 5,7 (3) 5,7 (3) 5,3 (5) 6,2 (2)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

T2U Tølt-løse tøyler - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse A

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB


01 004 Gøril Kleveland
Mjölnir fra Þúfum 6,40
UTTA 6,1 (2) 6,5 (1) 6,3 (2) 6,4 (2) 6,5 (1)  
02 022 Maren Tånevig
Brjánn frá Hamrahlið 6,33
UTTA 6,2 (1) 6,2 (2) 6,8 (1) 6,6 (1) 5,8 (2)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

T3J Tølt - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse B

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB


01 019 Lona Erica Sneve 
Fáni frá Stóra- Hofi 5,03
UTTA 5,0 (1) 5,1 (1) 4,1 (2) 5,0 (1) 5,3 (1)  
02 016 Ramona Flatelid
Fafnir Fra Kvitemyr 4,23
UTTA 4,0 (2) 4,8 (2) 3,8 (3) 4,2 (2) 4,5 (2)  
03 013 Aina Moen
Torfi fra Askegra 3,77
UTTA 3,5 (4) 3,5 (4) 4,7 (1) 3,2 (3) 4,3 (3)  
04 006 Sunniva Malén Vegtun
Piltur Fra Fruhavn 3,73
UTTA 3,7 (3) 4,2 (3) 3,3 (5) 3,2 (3) 4,2 (4)  
05 002 Malin Helgesen
Álfur frá Blönduósi 2,83
UTTA 2,7 (5) 2,3 (6) 3,7 (4) 2,5 (5) 3,3 (5)  
05 011 Juliane Møretrø
Flekkur frà Refsstødum 2,83
UTTA 2,5 (6) 3,5 (4) 3,3 (5) 1,4 (6) 2,7 (6)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

T3S Tølt - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse B

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB


01 017 Charlotte-Victoria Dale
Idni fra Solbakken 2,47
UTTA 2,5 (1) 2,7 (1) 2,2 (1) 1,3 (1) 3,0 (1)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 



V2J 4-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse B

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB


01 019 Lona Erica Sneve 
Fáni frá Stóra- Hofi 4,87
UTTA 4,8 (1) 5,0 (1) 4,8 (1) 4,8 (2) 5,2 (1)  
02 013 Aina Moen
Torfi fra Askegra 4,60
UTTA 4,4 (2) 4,1 (4) 4,5 (2) 4,9 (1) 5,2 (1)  
03 006 Sunniva Malén Vegtun
Piltur Fra Fruhavn 4,57
UTTA 4,3 (3) 4,6 (3) 4,1 (3) 4,8 (2) 5,0 (3)  
04 016 Ramona Flatelid
Fafnir Fra Kvitemyr 4,53
UTTA 4,2 (4) 5,0 (1) 4,1 (3) 4,4 (4) 5,0 (3)  
05 002 Malin Helgesen
Álfur frá Blönduósi 3,73
UTTA 3,5 (5) 3,6 (5) 3,7 (5) 3,9 (5) 4,0 (5)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

V2U 4-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse B

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB

01 005 Maren Brandal
Vili fra Engihlid 5,67
UTTA 5,7 (1) 5,7 (1) 5,6 (1) 5,5 (1) 5,9 (1)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

V2S 4-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse B

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB


01 007 Kariann Sjølingstad
Lukka Maia fra Brenno 4,53
UTTA 4,2 (1) 4,7 (1) 4,4 (1) 4,5 (1) 5,0 (1)  
02 017 Charlotte-Victoria Dale
Idni fra Solbakken 3,43
UTTA 3,0 (2) 3,6 (2) 3,3 (2) 3,4 (2) 3,8 (2)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

T7 Tølt - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Ekstra

POS # RYTTER/HEST TOT
DOMMER A B C D E SUB


01 025 Trine Jonassen
Rás fra Teamhorse 4,77
UTTA 5,0 (1) 3,0 (1) 4,0 (1) 5,3 (1) 5,3 (1)  
Dommere:
A: Björgvin Emilsson; B: Marianne Berget; C: Nils Ole Gilde; D: Ólafur Simonarsson; E: Egil Oaland ; 

Comments