Sport / Avl / BUB‎ > ‎Stevneinvitasjon‎ > ‎Resultater‎ > ‎

Klubbmesterskapet 2012

F1 5-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse A


A-finale

01    031    Hilde Oaland / Villingur
    Hviða frá Hofsstaðaseli        5,57
    UTTA    5,5 (1)    5,8 (1)    5,4 (1)             

02    011    Steffen Årstad Høyland / Gladur
    Hrina fra Stoveland        4,80
    UTTA    4,1 (2)    5,4 (2)    4,9 (2)             

03    002    Charlotte Johansen / Hrani
    Kóngur von Heiligenrode        3,67
    UTTA    3,5 (3)    3,6 (3)    3,9 (3)             

04    001    Ragnhild Nielsen / Hrani
    Deplar frá Kjartansstöðum        2,53
    UTTA    2,6 (4)    2,6 (4)    2,4 (4)             

---    005    Kristoffer Utne Bjørke / Hrani
        Dalvar frá Króki    Withdrawn
---    013    Kristoffer Utne Bjørke / Hrani
        Folda frá Fróni    Withdrawn
    
Dommere:
A: Iren Haugen; B: Egil Oaland; C: Lise Høyvik; 
    

V3 4-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Ekstra

 
A-finale

01    019    Gøril Kleveland / Hrani
    Dynjandi frá Naustum        5,07
    UTTA    4,9 (1)    5,3 (1)    5,0 (1)             

02    034    Aina Moen / Hrani
    Tofri fra Askegra        4,97
    UTTA    4,8 (3)    5,2 (2)    4,9 (2)             

03    027    Ida Kathrin Nielsen / Hrani
    Dimma fra Nordre Dal        4,37
    UTTA    4,9 (1)    3,6 (7)    4,6 (3)             

04    003    Karina Helgesen / Hrani
    Lukas fra Ågreneset        4,17
    UTTA    4,2 (5)    4,2 (4)    4,1 (4)             

05    018    Jon Ivar Kleveland / Hrani
    Glæsir frá Naustum        4,13
    UTTA    4,3 (4)    4,6 (3)    3,5 (9)             
    

06    017    Ida Gundersen Thompson / Hrani
    Náttfari fra Lågøen        3,97
    UTTA    3,7 (8)    4,2 (4)    4,0 (6)             

07    010    Amalie Lillemo / Hrani
    Lön fra Fossanmoen        3,90
    UTTA    3,9 (7)    3,7 (6)    4,1 (4)             

08    021    Helena Johannessen / Hrani
    Hlekkur frá Melum        3,67
    UTTA    4,0 (6)    3,4 (8)    3,6 (7)             

09    004    Nils Andre Olsen / Hrani
    Perla frá Mosfellsbæ        3,37
    UTTA    3,5 (9)    3,4 (8)    3,2 (10)             

10    028    Ida Kathrin Nielsen / Hrani
    Sproti frá Múlakóti        3,27
    UTTA    3,2 (10)    3,0 (10)    3,6 (7)             
    
Dommere:
A: Iren Haugen; B: Egil Oaland; C: Lise Høyvik; 
    


V2J 4-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse B
 

A-finale

01    026    Ida Kathrin Nielsen / Hrani
    Kópur frá Hvalnesi        5,67
    UTTA    5,7 (1)    5,4 (1)    5,9 (1)             

02    025    Hanna Beisland / Hrani
    Vængur fra Lian        4,97
    UTTA    4,7 (2)    5,0 (2)    5,2 (2)             

03    020    Gøril Kleveland / Hrani
    Glaður fra Holla        3,97
    UTTA    3,9 (3)    4,2 (3)    3,8 (3)             

---    023    Thea Aslaksen / Hrani
    Ólafur fra Holla    DISKVALIFISERT
    UTTA    0,0 (4)    0,0 (4)    0,0 (4)             

---    008    Hanna Beisland / Hrani
    Reynir fra Tjøtta    Withdrawn
    
Dommere:
A: Iren Haugen; B: Egil Oaland; C: Lise Høyvik; 
    


V2U 4-gang - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse B
     

A-finale

01    022    Trine Jonassen / Hrani
    Kátur frá Langholtsparti        6,27
    UTTA    6,5 (1)    6,2 (1)    6,1 (2)             

02    032    Kristian Oaland / Gladur
    Vörður frá Syðri-Gróf 1        6,10
    UTTA    6,1 (2)    6,0 (2)    6,2 (1)             

03    024    Maren Brandal / Hrani
    Vili frá Engihlið        5,70
    UTTA    5,8 (3)    5,6 (3)    5,7 (3)             

04    016    Illugi G. Pálsson / Hrani
    Ferða-langur frá Naustum        5,30
    UTTA    5,4 (4)    5,4 (4)    5,1 (4)             

05    014    Heidi Pleym Mørland / Hrani
    Björk fra Bjørnli        5,10
    UTTA    5,2 (5)    5,0 (8)    5,1 (4)             
    

06    012    Eileén Vegtun / Hrani
    Piltur fra Fruhavn        5,07
    UTTA    5,0 (6)    5,3 (5)    4,9 (6)             

07    009    Ine Emile Tønnessen / Hrani
    Blakkur frá Neðra-Seli        5,00
    UTTA    5,0 (6)    5,1 (7)    4,9 (6)             

07    035    Íris Ósk /
    Nótt frá Ysta Mói        5,00
    UTTA    5,0 (6)    5,2 (6)    4,8 (8)             

09    007    Emma Christophersen / Hrani
    Elding fra Skarholt        4,53
    UTTA    4,7 (9)    4,4 (9)    4,5 (9)             

10    029    Jeanette / Hrani
    Snabbi fra Teland        3,77
    UTTA    4,1 (10)    3,8 (10)    3,4 (10)             
    
Dommere:
A: Iren Haugen; B: Egil Oaland; C: Lise Høyvik; 
    


T4 Tølt - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse A
   

A-finale

01    031    Hilde Oaland / Villingur
    Hviða frá Hofsstaðaseli        5,53
    UTTA    5,5 (1)    5,6 (1)    5,5 (1)             

---    005    Kristoffer Utne Bjørke / Hrani
    Dalvar frá Króki    Withdrawn
    
Dommere:
A: Iren Haugen; B: Egil Oaland; C: Lise Høyvik; 



T7 Tølt - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Ekstra
   

A-finale

01    018    Jon Ivar Kleveland / Hrani
    Glæsir frá Naustum        4,83
    UTTA    5,0 (1)    5,0 (2)    4,5 (1)             

02    034    Aina Moen / Hrani
    Tofri fra Askegra        4,77
    UTTA    4,5 (4)    5,3 (1)    4,5 (1)             

03    004    Nils Andre Olsen / Hrani
    Perla frá Mosfellsbæ        4,70
    UTTA    5,0 (1)    4,8 (3)    4,3 (4)             

04    019    Gøril Kleveland / Hrani
    Dynjandi frá Naustum        4,60
    UTTA    4,5 (4)    4,8 (3)    4,5 (1)             

05    001    Ragnhild Nielsen / Hrani
    Deplar frá Kjartansstöðum        4,43
    UTTA    5,0 (1)    4,8 (3)    3,5 (9)             
    

06    017    Ida Gundersen Thompson / Hrani
    Náttfari fra Lågøen        4,20
    UTTA    4,5 (4)    4,3 (6)    3,8 (6)             

06    028    Ida Kathrin Nielsen / Hrani
    Sproti frá Múlakóti        4,20
    UTTA    4,0 (9)    4,3 (6)    4,3 (4)             

08    027    Ida Kathrin Nielsen / Hrani
    Dimma fra Nordre Dal        4,10
    UTTA    4,2 (8)    4,3 (6)    3,8 (6)             

09    033    Tone Pernille Sivertsen /
    Von fra Røyknes        3,77
    UTTA    4,5 (4)    4,3 (6)    2,5 (10)             

10    021    Helena Johannessen / Hrani
    Hlekkur frá Melum        3,67
    UTTA    3,7 (10)    3,5 (10)    3,8 (6)             

Ida Kathrin Nielsen / Hrani has more than one horse in this final.

11    003    Karina Helgesen / Hrani
    Lukas fra Ågreneset        2,27
    UTTA    3,5 (11)    1,0 (11)    2,3 (11)             
    
Dommere:
A: Iren Haugen; B: Egil Oaland; C: Lise Høyvik; 

T3J Tølt - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse B


A-finale

01    025    Hanna Beisland / Hrani
    Vængur fra Lian        5,43
    UTTA    5,8 (1)    4,8 (2)    5,7 (1)             

02    020    Gøril Kleveland / Hrani
    Glaður fra Holla        5,23
    UTTA    5,6 (2)    5,3 (1)    4,8 (3)             

03    026    Ida Kathrin Nielsen / Hrani
    Kópur frá Hvalnesi        5,00
    UTTA    5,1 (3)    4,2 (3)    5,7 (1)             

04    002    Charlotte Johansen / Hrani
    Kóngur von Heiligenrode        3,93
    UTTA    4,0 (4)    3,8 (4)    4,0 (4)             

---    008    Hanna Beisland / Hrani
    Reynir fra Tjøtta    Withdrawn

---    023    Thea Aslaksen / Hrani
    Ólafur fra Holla    Withdrawn
    
Dommere:
A: Iren Haugen; B: Egil Oaland; C: Lise Høyvik; 
    


Junior sammelagt : Ida kathrin Nielsen – Kòpur – 5,33

T3U Tølt - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse B
     

A-finale

01    022    Trine Jonassen / Hrani
    Kátur frá Langholtsparti        6,50
    UTTA    6,5 (1)    5,8 (1)    7,2 (1)             

02    024    Maren Brandal / Hrani
    Vili frá Engihlið        5,97
    UTTA    6,1 (2)    5,5 (2)    6,3 (2)             

03    009    Ine Emile Tønnessen / Hrani
    Blakkur frá Neðra-Seli        5,23
    UTTA    5,5 (3)    5,5 (2)    4,7 (4)             

04    012    Eileén Vegtun / Hrani
    Piltur fra Fruhavn        5,03
    UTTA    5,0 (4)    5,3 (4)    4,8 (3)             

05    007    Emma Christophersen / Hrani
    Elding fra Skarholt        4,33
    UTTA    4,5 (5)    4,3 (5)    4,2 (5)             

---    032    Kristian Oaland / Gladur
    Vörður frá Syðri-Gróf 1    Withdrawn
    
Dommere:
A: Iren Haugen; B: Egil Oaland; C: Lise Høyvik; 
    

Klubbmester sammenlagt : Trine Jonassen – Kàtur – 6.38

T3 Tølt - Uttagning
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse B
    

A-finale

01    030    Marlen Bydahl / Gladur
    Kolgrimur fra Teland        5,23
    UTTA    5,5 (1)    5,2 (3)    5,0 (1)             

02    014    Heidi Pleym Mørland / Hrani
    Björk fra Bjørnli        5,20
    UTTA    5,5 (1)    5,3 (2)    4,8 (2)             

03    016    Illugi G. Pálsson / Hrani
    Ferða-langur frá Naustum        5,10
    UTTA    4,8 (5)    5,8 (1)    4,7 (4)             

04    035    Íris Ósk /
    Nótt frá Ysta Mói        5,03
    UTTA    5,1 (3)    5,2 (3)    4,8 (2)             

05    011    Steffen Årstad Høyland / Gladur
    Hrina fra Stoveland        4,73
    UTTA    5,0 (4)    5,0 (5)    4,2 (5)             
    

06    029    Jeanette / Hrani
    Snabbi fra Teland        4,27
    UTTA    4,6 (6)    4,5 (6)    3,7 (6)             
    
Dommere:
A: Iren Haugen; B: Egil Oaland; C: Lise Høyvik; 
    

Klubbmester sammelagt : Illugi G.Pàlsson – 5,20


P2 Speedpass - 
Endelig resultatliste
Uttagning: Sportsklasse A
       

01    011    Steffen Årstad Høyland / Hrani
    Hrina fra Stoveland    4,80    9,12"
    1. HEAT    9,49"
    2. HEAT    9,12"

02    031    Hilde Oaland / Villingur
    Hviða frá Hofsstaðaseli    3,77    9,74"
    1. HEAT    9,74"

03    015    Illugi G. Pálsson / Hrani
    Aron fra Holla    0,48    11,71"
    2. HEAT    11,71"

---    001    Ragnhild Nielsen / Hrani
    Deplar frá Kjartansstöðum    ---

---    002    Charlotte Johansen / Hrani
    Kóngur von Heiligenrode    ---

---    005    Kristoffer Utne Bjørke / Hrani
    Dalvar frá Króki    Withdrawn

---    013    Kristoffer Utne Bjørke / Hrani
    Folda frá Fróni    Withdrawn
Comments