Sport / Avl / BUB‎ > ‎Stevneinvitasjon‎ > ‎Resultater‎ > ‎

Klubbmesterskapet 2013

Vi gratulerer følgende rytter med Klubbmestertittelen 2013

F1 Elite: Eirin Telhaug- Juni fra Ulvdalen

V5 Fritid: Ida Nielsen- Kópur frá Hvalnesi

V2 Elite: Ida Nielsen- Valtýr frá Kirkjubæ

P2 Speedpass: Eirin Telhaug- Juni fra Ulvdalen

T5 Fritid: Karin Sørvåg- Ljosvaki frá Akureýri

T3 Elite: Ida Nielsen- Valtýr frá Kirkjubæ



Øvrige resultater

Resultater Klubbmesterskap 2013: 

F1 5-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C SUB


A-finale


01 016 Kaia Valand Folda fra froni 5,53

UTTA 5,4 (1) 5,8 (1) 5,4 (1)  

02 023 liv monica andreassen kolbra fra flekkudal 5,17

UTTA 5,0 (2) 5,1 (2) 5,4 (1)  

03 019 Eirin Telhaug Juni fra Ulvdalen 4,83

UTTA 4,6 (3) 4,9 (3) 5,0 (3)  

04 027 Emilie Hansen Trøstur fra Teland 4,13

UTTA 3,7 (4) 3,9 (4) 4,8 (4)  

05 003 Gøril Kleveland Bylgja fra Ouff 2,87

UTTA 3,1 (6) 2,9 (5) 2,6 (6)  


06 001 Charlotte Johansen Fálki frá Norður-Hvammi 2,67

UTTA 3,4 (5) 1,6 (6) 3,0 (5)  

Dommere:

A: Anne Rise; B: Iren Haugan; C: Veronica Høgsveen Våland; 


V2 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C SUB


A-finale


01 008 Rune Espeland Ronja Jarledotter fra Askedølen 5,97

UTTA 5,7 (2) 6,3 (1) 5,9 (1)  

02 031 Ida Nielsen Valtýr frá Kirkjubæ 5,87

UTTA 5,8 (1) 6,1 (2) 5,7 (3)  

03 015 Kaia Valand Baldur fra Skreppestad 5,73

UTTA 5,6 (3) 5,8 (3) 5,8 (2)  

04 025 Hanna Beisland  Gotti fra Lian 5,10

UTTA 5,0 (4) 5,2 (5) 5,1 (4)  

05 028 Eileen Vegtun Safír från Slätterne 4,97

UTTA 4,6 (5) 5,3 (4) 5,0 (5)  


06 009 Belinda Sunniva Hageland Heikir Fra Stugudal 4,20

UTTA 3,6 (6) 4,7 (6) 4,3 (6)  

07 013 Eileen Vegtun Drottning fra leet 3,03

UTTA 2,7 (7) 3,2 (7) 3,2 (7)  

Dommere:

A: Anne Rise; B: Iren Haugan; C: Veronica Høgsveen Våland; 


V5 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C SUB


A-finale


01 030 Ida Nielsen Kópur frá Hvalnesi 5,73

UTTA 5,8 (1) 5,6 (1) 5,8 (1)  

02 032 Anita Nielsen  Ymir 5,47

UTTA 5,5 (2) 5,3 (2) 5,6 (2)  

03 024 Aina Moen Torfi fra Askegra 4,57

UTTA 4,5 (3) 4,8 (4) 4,4 (5)  

04 021 Malin Helgesen Alfur fra Blonduosi 4,53

UTTA 4,4 (6) 4,6 (5) 4,6 (4)  

04 022 Siri Anette Håkedal Randalin fra lian 4,53

UTTA 4,5 (3) 4,3 (8) 4,8 (3)  


06 011 Katrine Jåvold Tharaldsen olina fra torfastoudum 4,43

UTTA 4,0 (8) 5,0 (3) 4,3 (10)  

07 033 Camilla Bjelland Ari fra Holla 4,27

UTTA 4,5 (3) 3,9 (10) 4,4 (5)  

08 018 Wenie Igland Birgitta frá Gunnlaugsstöðum 4,17

UTTA 4,1 (7) 4,4 (7) 4,0 (13)  

09 029 Sunniva Malén Vegtun Piltur Fra Fruhavn 4,00

UTTA 3,6 (12) 4,5 (6) 3,9 (14)  

10 014 Jan Thomas Dolsvaag Nattfari fra lågøen 3,93

UTTA 3,8 (9) 3,9 (10) 4,1 (11)  

10 017 Maria Karlsen Imenes Sokkadis fra Vindal 3,93

UTTA 3,8 (9) 3,6 (13) 4,4 (5)  


12 034 Helena Johannesen Stali fra Askegra 3,87

UTTA 3,5 (13) 4,0 (9) 4,1 (11)  

13 010 Charlotte-Victoria Dale Idni fra Solbakken 3,83

UTTA 3,5 (13) 3,6 (13) 4,4 (5)  

14 004 Juliane Møretrø Aspar Melvin fra Kuskhuset 3,80

UTTA 3,8 (9) 3,8 (12) 3,8 (15)  

15 006 Maren Brandal Sindri fra mosby 3,47

UTTA 3,0 (15) 3,0 (15) 4,4 (5)  


--- 002 Maria Karlsen Imenes

Sokkadis fra Vindal Withdrawn

--- 012 Charlotte Hammer

Sif fra Røysland Withdrawn

--- 026 Natalie Beisland

Vængur fra Lian Withdrawn

Dommere:

A: Anne Rise; B: Iren Haugan; C: Veronica Høgsveen Våland; 


Knøtteklasse: 

  1. 1. Nelly Hjorteland – Baldur



P2 Speedpass - 

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


POS # RYTTER/HEST KARAKTER TID

SEK


01 019 Eirin Telhaug Juni fra Ulvdalen 4,68 9,19"

1. HEAT 9,97"

2. HEAT 9,19"

02 023 liv monica andreassen kolbra fra flekkudal 4,07 9,56"

1. HEAT 10,12"

2. HEAT 9,56"


--- 001 Charlotte Johansen

Fálki frá Norður-Hvammi ---

--- 003 Gøril Kleveland

Bylgja fra Ouff ---

--- 005 Lona Sneve

Stori Dimon Fra Hraukbæ ---

--- 007 Maren Brandal

Glettinggur fra Kröjgaard ---

--- 016 Kaia Valand

Folda fra froni ---

--- 027 Emilie Hansen

Trøstur fra Teland ---



Flaggritt: 

  1. 1. Eileen Vegtun – Drottning fra Leet. 26.66/ 44.47
  2. 2. Jan Thomas Dolsvaag – Nattfari fra Lågøen. 32.56/ 30.26
  3. 3. Maria Karlsen Imenes – Sokkadis fra Vindal. 60.06/ 35.28 



T5 Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C SUB


A-finale


01 020 Karin Sørvåg Ljosvaki fra Akuteyri 5,43

UTTA 5,5 (1) 5,5 (1) 5,3 (1)  

02 029 Sunniva Malén Vegtun Piltur Fra Fruhavn 4,20

UTTA 3,5 (5) 3,8 (3) 5,3 (1)  

03 022 Siri Anette Håkedal Randalin fra lian 4,10

UTTA 4,0 (2) 4,3 (2) 4,0 (3)  

04 002 Maria Karlsen Imenes Sokkadis fra Vindal 3,87

UTTA 3,8 (4) 3,8 (3) 4,0 (3)  

05 018 Wenie Igland Birgitta frá Gunnlaugsstöðum 3,83

UTTA 4,0 (2) 3,5 (7) 4,0 (3)  


06 026 Natalie Beisland Vængur fra Lian 3,63

UTTA 3,3 (6) 3,8 (3) 3,8 (6)  

07 021 Malin Helgesen Alfur fra Blonduosi 3,47

UTTA 3,3 (6) 3,8 (3) 3,3 (9)  

08 024 Aina Moen Torfi fra Askegra 3,27

UTTA 3,3 (6) 3,0 (8) 3,5 (7)  

09 011 Katrine Jåvold Tharaldsen olina fra torfastoudum 3,00

UTTA 2,5 (9) 3,0 (8) 3,5 (7)  

10 033 Camilla Bjelland Ari fra Holla 2,77

UTTA 2,5 (9) 2,8 (11) 3,0 (10)  


11 014 Jan Thomas Dolsvaag Nattfari fra lågøen 2,67

UTTA 2,0 (12) 3,0 (8) 3,0 (10)  

11 034 Helena Johannesen Stali fra Askegra 2,67

UTTA 2,5 (9) 2,5 (12) 3,0 (10)  


--- 010 Charlotte-Victoria Dale

Idni fra Solbakken DISKVALIFISERT

UTTA 0,0 (13) 0,0 (13) 0,0 (13)  

--- 001 Charlotte Johansen

Fálki frá Norður-Hvammi Withdrawn

--- 030 Ida Nielsen

Kópur frá Hvalnesi Withdrawn

--- 032 Anita Nielsen 

Ymir Withdrawn

Dommere:

A: Anne Rise; B: Iren Haugan; C: Veronica Høgsveen Våland; 




T3 Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C SUB


A-finale


01 015 Kaia Valand Baldur fra Skreppestad 6,27

UTTA 6,0 (1) 6,5 (1) 6,3 (1)  

02 008 Rune Espeland Ronja Jarledotter fra Askedølen 5,80

UTTA 5,0 (4) 6,2 (2) 6,2 (2)  

03 031 Ida Nielsen Valtýr frá Kirkjubæ 5,77

UTTA 5,7 (2) 5,8 (3) 5,8 (3)  

04 009 Belinda Sunniva Hageland Heikir Fra Stugudal 5,33

UTTA 5,3 (3) 5,5 (4) 5,2 (5)  

05 023 liv monica andreassen kolbra fra flekkudal 5,17

UTTA 5,0 (4) 5,2 (5) 5,3 (4)  


06 025 Hanna Beisland  Gotti fra Lian 4,90

UTTA 4,5 (6) 5,0 (6) 5,2 (5)  

07 028 Eileen Vegtun Safír från Slätterne 4,53

UTTA 4,3 (7) 4,5 (7) 4,8 (7)  


--- 001 Charlotte Johansen

Fálki frá Norður-Hvammi Withdrawn

Dommere:

A: Anne Rise; B: Iren Haugan ; C: Veronica Høgsveen Våland; 

ċ
Resultater KM 2013.rtf
(124k)
Hrani Islandshestforening,
27. okt. 2013, 13:43
Comments