Sport / Avl / BUB‎ > ‎Stevneinvitasjon‎ > ‎Resultater‎ > ‎

Resultater Epona lørdag (UTTAK)



T3U Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


A-finale


01 022 trine jonassen

Kátur Frá Langholtsparti 6,67

UTTA 7,2 (1) 6,5 (1) 6,5 (1) 6,5 (1) 7,0 (1)  

02 003 Gøril Kleveland

Mjölnir fra Thufum 5,57

UTTA 5,7 (3) 6,2 (2) 4,3 (7) 5,5 (2) 5,5 (2)  

03 014 Stine Helene Sørvåg

bardi fra brekkum 5,47

UTTA 5,8 (2) 5,7 (3) 5,5 (2) 5,2 (3) 5,2 (3)  

04 004 Maren Brandal

Vili fra Engihlid 5,00

UTTA 5,3 (4) 5,0 (4) 4,8 (4) 4,7 (5) 5,2 (3)  

05 031 Hanna Beisland 

Vængur fra Lian 4,90

UTTA 5,2 (6) 4,8 (5) 4,7 (5) 5,2 (3) 4,7 (5)  

B-finale


06 010 Ine Emilie Tønnessen

Blakkur fra Nedra Seli 4,73

UTTA 5,3 (4) 4,7 (6) 5,2 (3) 4,3 (6) 4,3 (6)  

07 027 Dorothea unnsteinsdottir

dimmbra fra nyberg 4,27

UTTA 4,5 (7) 4,0 (9) 4,5 (6) 4,3 (6) 3,7 (8)  

08 019 Malene Haugedal

Tumi fra Bùlandi 4,20

UTTA 4,2 (8) 4,5 (7) 4,2 (8) 3,3 (8) 4,2 (7)  

09 011 Ingrid Aanesen

Snarfari fra Vestre Eskedal 3,33

UTTA 3,2 (9) 3,5 (10) 4,0 (9) 3,3 (8) 2,8 (9)  

10 021 Ingeborg Nøding

Viðja frá Ármóti 2,53

UTTA 1,5 (10) 4,3 (8) 3,3 (10) 2,5 (10) 1,8 (10)  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 006 siri bjarkøy

Ofelia fra Utstrand 1,83

UTTA 1,5 (10) 2,5 (11) 2,8 (11) 1,5 (11) 0,8 (11)  

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


T7 Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


A-finale


01 001 Amalie Widerberg

Vipra fra Grafarkoti 3,67

UTTA 4,0 (1) 4,0 (1) 3,0 (3) 2,8 (2) 4,0 (1)  

02 020 Pia Helen Dolsvaag

Hàstiga fra haukali 3,50

UTTA 3,2 (2) 4,0 (1) 4,0 (1) 3,3 (1) 2,0 (3)  

03 023 Camilla Bjelland

Ari fra Holla 2,67

UTTA 3,2 (2) 2,3 (3) 3,3 (2) 2,3 (3) 2,5 (2)  


--- 013 Cecilie Eriksen

Draupnir fra Skurve Withdrawn

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


T3S Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


A-finale


01 026 Dadi freyr kristjansson

einfari fra nyberg 5,47

UTTA 5,7 (1) 5,7 (1) 5,0 (2) 4,8 (1) 5,7 (1)  

02 015 liv monica andreassen

kolbra fra flekkudal 5,00

UTTA 5,2 (3) 5,0 (3) 4,5 (4) 4,8 (1) 5,3 (2)  

03 007 Illugi Guðmar Pálsson

Amor frá Enni 4,90

UTTA 4,8 (4) 5,7 (1) 5,2 (1) 4,7 (3) 4,3 (3)  

04 009 Nils Andre Olsen

Ekra fra Lian 4,57

UTTA 5,3 (2) 4,8 (4) 4,7 (3) 4,2 (4) 4,0 (8)  

05 008 Karianne L. Klungland

Djásn fra Lindarholti 4,17

UTTA 4,7 (6) 4,5 (6) 4,2 (6) 3,8 (5) 3,8 (10)  

05 025 inger liv Thoresen

Oddi fra Arbakka 4,17

UTTA 4,0 (10) 4,8 (4) 4,2 (6) 3,2 (12) 4,3 (3)  

B-finale


07 030 Vibekke Haugebo 

Leiknir fra Lian 4,03

UTTA 4,2 (9) 3,5 (11) 4,5 (4) 3,7 (7) 4,2 (6)  

08 016 jeanette saLVESEN

snabbi fra teland 3,97

UTTA 4,3 (7) 3,7 (10) 4,2 (6) 3,5 (8) 4,0 (8)  

09 017 Heidi Pleym Mørland

Bjørk fra Bjørnli 3,93

UTTA 3,7 (11) 4,2 (8) 3,8 (10) 3,8 (5) 4,3 (3)  

10 028 Alv Vinjerui

gimsteinn fra storadal 3,90

UTTA 3,7 (11) 4,5 (6) 3,8 (10) 3,5 (8) 4,2 (6)  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 018 Ilja Svensson

Drottning fra leet 3,77

UTTA 4,3 (7) 4,0 (9) 4,0 (9) 3,3 (10) 2,0 (12)  

12 012 Berit Aanesen

All fra Naustum 3,17

UTTA 4,8 (4) 2,2 (12) 3,2 (12) 3,3 (10) 3,0 (11)  


--- 029 Kristoffer Bjørke

Folda fra Fróni Withdrawn

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


F1 5-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


A-finale


01 029 Kristoffer Bjørke

Folda fra Fróni 5,60

UTTA 5,7 (2) 5,7 (2) 5,5 (1) 5,1 (1) 5,6 (1)  

02 008 Karianne L. Klungland

Djásn fra Lindarholti 5,37

UTTA 5,9 (1) 5,9 (1) 4,9 (3) 4,9 (2) 5,3 (2)  

03 019 Malene Haugedal

Tumi fra Bùlandi 5,00

UTTA 4,9 (3) 5,4 (3) 5,2 (2) 4,9 (2) 4,6 (3)  

04 015 liv monica andreassen

kolbra fra flekkudal 4,00

UTTA 3,6 (4) 3,9 (4) 4,2 (4) 4,0 (4) 4,1 (4)  

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


V2S 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


A-finale


01 026 Dadi freyr kristjansson

einfari fra nyberg 6,43

UTTA 6,6 (1) 6,1 (1) 6,4 (1) 6,3 (1) 7,0 (1)  

02 017 Heidi Pleym Mørland

Bjørk fra Bjørnli 5,10

UTTA 5,0 (2) 5,4 (2) 4,9 (4) 5,3 (2) 5,0 (2)  

03 030 Vibekke Haugebo 

Leiknir fra Lian 4,77

UTTA 5,0 (2) 4,2 (8) 4,9 (4) 4,6 (3) 4,8 (4)  

04 007 Illugi Guðmar Pálsson

Amor frá Enni 4,73

UTTA 4,9 (4) 5,0 (3) 3,7 (10) 4,4 (5) 4,9 (3)  

04 018 Ilja Svensson

Drottning fra leet 4,73

UTTA 4,7 (5) 5,0 (3) 5,5 (2) 4,5 (4) 4,4 (5)  

B-finale


06 009 Nils Andre Olsen

Ekra fra Lian 4,47

UTTA 4,6 (6) 4,4 (7) 5,0 (3) 4,2 (7) 4,4 (5)  

07 025 inger liv Thoresen

Oddi fra Arbakka 4,43

UTTA 4,0 (9) 4,9 (5) 4,6 (7) 4,4 (5) 4,3 (7)  

08 028 Alv Vinjerui

gimsteinn fra storadal 4,33

UTTA 4,1 (8) 4,6 (6) 4,7 (6) 4,0 (8) 4,3 (7)  

09 012 Berit Aanesen

All fra Naustum 4,07

UTTA 4,4 (7) 3,6 (10) 4,2 (9) 3,9 (9) 4,1 (10)  

10 016 jeanette saLVESEN

snabbi fra teland 4,03

UTTA 3,8 (10) 4,0 (9) 4,4 (8) 3,9 (9) 4,2 (9)  

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


V2U 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


A-finale


01 022 trine jonassen

Kátur Frá Langholtsparti 6,63

UTTA 6,7 (1) 6,7 (1) 6,2 (1) 6,8 (1) 6,5 (1)  

02 003 Gøril Kleveland

Mjölnir fra Thufum 6,13

UTTA 6,2 (2) 6,3 (2) 6,1 (2) 6,1 (3) 5,7 (3)  

02 024 Gøril Kleveland

Magni fra Hellnafelli 6,13

UTTA 6,1 (3) 6,1 (4) 5,8 (3) 6,2 (2) 6,2 (2)  

04 014 Stine Helene Sørvåg

bardi fra brekkum 5,70

UTTA 5,5 (4) 6,2 (3) 5,7 (5) 5,9 (4) 5,5 (4)  

05 004 Maren Brandal

Vili fra Engihlid 5,63

UTTA 5,4 (5) 5,9 (5) 5,8 (3) 5,7 (5) 5,3 (5)  

Gøril Kleveland has more than one horse in this final.

B-finale


06 010 Ine Emilie Tønnessen

Blakkur fra Nedra Seli 5,20

UTTA 5,0 (7) 5,3 (6) 5,7 (5) 5,1 (8) 5,2 (6)  

07 031 Hanna Beisland 

Vængur fra Lian 5,03

UTTA 5,2 (6) 4,7 (8) 5,2 (7) 5,3 (6) 4,2 (8)  

08 021 Ingeborg Nøding

Viðja frá Ármóti 4,73

UTTA 4,1 (10) 5,3 (6) 4,8 (8) 5,3 (6) 3,8 (10)  

09 011 Ingrid Aanesen

Snarfari fra Vestre Eskedal 4,47

UTTA 4,5 (8) 4,2 (10) 4,6 (9) 4,7 (9) 4,3 (7)  

10 027 Dorothea unnsteinsdottir

dimmbra fra nyberg 4,20

UTTA 4,2 (9) 4,6 (9) 4,2 (10) 4,2 (10) 4,2 (8)  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 006 siri bjarkøy

Ofelia fra Utstrand 3,60

UTTA 3,7 (11) 4,1 (11) 3,7 (11) 3,3 (11) 3,4 (11)  

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


V3 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


A-finale


01 001 Amalie Widerberg

Vipra fra Grafarkoti 4,70

UTTA 4,6 (1) 4,9 (1) 5,1 (1) 4,6 (1) 4,5 (1)  

02 023 Camilla Bjelland

Ari fra Holla 4,13

UTTA 4,1 (2) 4,2 (2) 3,7 (2) 4,3 (2) 4,1 (2)  

03 020 Pia Helen Dolsvaag

Hàstiga fra haukali 3,50

UTTA 3,4 (3) 4,1 (3) 3,5 (3) 3,6 (3) 3,4 (3)  


--- 013 Cecilie Eriksen

Draupnir fra Skurve Withdrawn

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


T3S Tølt - B-finale

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


07 017 Heidi Pleym Mørland

Bjørk fra Bjørnli 4,78

SLOW 4,0 (7) 5,0 (7) 5,0 (7) 5,0 (7) 5,5 (7) 5,00

FORS 5,0 (7) 4,5 (8) 5,0 (7) 4,5 (7) 5,0 (7) 4,83

FAST 4,5 (7) 3,5 (9) 4,5 (7) 4,5 (8) 5,0 (7) 4,50

08 016 jeanette saLVESEN

snabbi fra teland 4,17

SLOW 3,0 (10) 3,5 (10) 4,0 (10) 3,0 (9) 4,0 (8) 3,50

FORS 3,5 (9) 4,0 (9) 4,5 (8) 4,0 (8) 4,5 (8) 4,17

FAST 4,5 (7) 5,5 (7) 4,0 (8) 5,0 (7) 5,0 (7) 4,83

09 028 Alv Vinjerui

gimsteinn fra storadal 4,11

SLOW 4,0 (7) 4,5 (8) 4,5 (8) 3,0 (9) 3,5 (10) 4,00

FORS 4,0 (8) 5,0 (7) 4,0 (9) 4,0 (8) 4,0 (9) 4,00

FAST 4,5 (7) 4,5 (8) 3,5 (10) 4,0 (9) 5,0 (7) 4,33

10 030 Vibekke Haugebo 

Leiknir fra Lian 3,89

SLOW 3,5 (9) 4,0 (9) 4,5 (8) 3,5 (8) 4,0 (8) 3,83

FORS 3,5 (9) 3,5 (10) 4,0 (9) 4,0 (8) 4,0 (9) 3,83

FAST 4,0 (10) 3,5 (9) 4,0 (8) 4,0 (9) 4,5 (10) 4,00

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 




T3U Tølt - B-finale

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


06 021 Ingeborg Nøding

Viðja frá Ármóti 4,95

SLOW 4,5 (6) 5,0 (6) 3,5 (9) 3,5 (8) 4,5 (6) 4,17

FORS 4,5 (6) 5,0 (6) 5,0 (6) 5,0 (6) 5,0 (7) 5,00

FAST 5,5 (6) 5,0 (7) 5,5 (6) 6,0 (6) 6,0 (6) 5,67

07 010 Ine Emilie Tønnessen

Blakkur fra Nedra Seli 4,67

SLOW 4,5 (6) 4,0 (9) 5,5 (6) 4,0 (6) 4,5 (6) 4,33

FORS 4,0 (7) 4,5 (8) 4,5 (7) 4,5 (7) 5,5 (6) 4,50

FAST 5,0 (7) 5,5 (6) 5,0 (7) 6,0 (6) 5,0 (7) 5,17

08 019 Malene Haugedal

Tumi fra Bùlandi 4,22

SLOW 3,5 (8) 5,0 (6) 5,0 (7) 4,0 (6) 4,0 (8) 4,33

FORS 3,0 (10) 5,0 (6) 3,5 (9) 4,5 (7) 4,0 (8) 4,00

FAST 3,0 (10) 4,5 (8) 3,5 (9) 5,0 (8) 5,0 (7) 4,33

09 027 Dorothea unnsteinsdottir

dimmbra fra nyberg 3,78

SLOW 3,5 (8) 4,5 (8) 4,5 (8) 3,5 (8) 3,5 (9) 3,83

FORS 3,5 (8) 4,0 (9) 3,5 (9) 3,0 (10) 3,5 (9) 3,50

FAST 4,0 (8) 4,5 (8) 3,5 (9) 4,0 (10) 4,0 (9) 4,00

10 011 Ingrid Aanesen

Snarfari fra Vestre Eskedal 3,50

SLOW 2,5 (10) 3,5 (10) 3,5 (9) 3,0 (10) 2,0 (10) 3,00

FORS 3,5 (8) 4,0 (9) 4,0 (8) 4,0 (9) 3,0 (10) 3,83

FAST 3,5 (9) 3,5 (10) 4,0 (8) 4,5 (9) 3,0 (10) 3,67

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


Comments