Sport / Avl / BUB‎ > ‎Stevneinvitasjon‎ > ‎Resultater‎ > ‎

Resultater Epona søndag 2013 (A-FINALE)



V2S 4-gang - B-finale

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


06 009 Nils Andre Olsen

Ekra fra Lian 5,40

TÖLT 4,5 (6) 5,0 (6) 5,0 (6) 6,0 (6) 4,5 (6) 4,83

TROT 4,5 (6) 5,0 (6) 5,5 (6) 5,0 (6) 5,5 (6) 5,17

WALK 6,5 (6) 6,0 (6) 6,0 (6) 6,0 (6) 6,0 (6) 6,00

CANT 5,0 (6) 5,5 (6) 5,5 (6) 5,0 (6) 6,0 (6) 5,33

TÖLT 5,5 (6) 6,0 (6) 5,0 (6) 5,5 (6) 6,0 (6) 5,67

07 012 Berit Aanesen

All fra Naustum 4,50

TÖLT 4,0 (7) 4,5 (7) 4,0 (8) 3,0 (8) 4,0 (8) 4,00

TROT 4,5 (6) 4,5 (7) 4,5 (8) 4,5 (7) 5,0 (7) 4,50

WALK 6,0 (7) 4,5 (7) 5,0 (7) 5,0 (7) 5,0 (8) 5,00

CANT 5,0 (6) 4,5 (9) 5,5 (6) 4,5 (7) 5,5 (7) 5,00

TÖLT 4,5 (7) 3,5 (9) 3,0 (10) 4,0 (9) 5,0 (7) 4,00

08 028 Alv Vinjerui

gimsteinn fra storadal 4,10

TÖLT 2,5 (9) 4,5 (7) 3,0 (10) 2,5 (10) 3,5 (9) 3,00

TROT 2,5 (9) 4,0 (8) 5,0 (7) 3,5 (9) 3,0 (9) 3,50

WALK 5,5 (8) 4,5 (7) 5,0 (7) 4,5 (8) 5,5 (7) 5,00

CANT 4,0 (8) 5,0 (8) 4,5 (9) 4,0 (9) 5,0 (8) 4,50

TÖLT 4,5 (7) 4,5 (8) 4,0 (8) 4,5 (8) 4,5 (9) 4,50

09 016 jeanette saLVESEN

snabbi fra teland 3,83

TÖLT 3,5 (8) 4,0 (9) 3,5 (9) 5,0 (7) 4,5 (6) 4,00

TROT 4,0 (8) 3,5 (9) 3,5 (9) 4,0 (8) 4,0 (8) 3,83

WALK 4,5 (9) 4,0 (9) 4,0 (9) 4,0 (9) 4,5 (9) 4,17

CANT 2,5 (10) 3,0 (10) 2,0 (10) 3,0 (10) 2,5 (10) 2,67

TÖLT 4,0 (9) 3,5 (9) 4,5 (7) 5,0 (7) 5,0 (7) 4,50

10 025 inger liv Thoresen

Oddi fra Arbakka 3,20

TÖLT 2,5 (9) 4,0 (9) 4,5 (7) 3,0 (8) 3,5 (9) 3,50

TROT 0,0 (10) 0,0 (10) 3,0 (10) 0,0 (10) 0,0 (10) 0,00

WALK 4,0 (10) 4,0 (9) 4,0 (9) 4,0 (9) 4,0 (10) 4,00

CANT 4,0 (8) 5,5 (6) 5,5 (6) 4,5 (7) 3,5 (9) 4,67

TÖLT 3,5 (10) 5,0 (7) 4,0 (8) 3,5 (10) 4,0 (10) 3,83

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


V2U 4-gang - B-finale

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


06 021 Ingeborg Nøding

Viðja frá Ármóti 5,17

TÖLT 3,5 (7) 4,5 (7) 5,5 (6) 4,5 (6) 4,0 (6) 4,33

TROT 5,0 (6) 4,5 (7) 5,0 (6) 5,0 (6) 5,5 (6) 5,00

WALK 6,5 (6) 6,0 (6) 6,0 (6) 5,5 (7) 5,5 (7) 5,83

CANT 5,0 (7) 5,5 (6) 5,0 (7) 5,5 (6) 5,0 (7) 5,17

TÖLT 5,5 (6) 6,0 (6) 4,5 (7) 5,5 (6) 5,5 (6) 5,50

07 031 Hanna Beisland 

Vængur fra Lian 4,77

TÖLT 4,5 (6) 5,0 (6) 4,0 (8) 4,0 (7) 4,0 (6) 4,17

TROT 5,0 (6) 2,5 (9) 3,0 (9) 5,0 (6) 5,5 (6) 4,33

WALK 5,0 (8) 4,5 (9) 4,0 (9) 5,0 (8) 4,5 (9) 4,67

CANT 6,0 (6) 5,0 (8) 5,5 (6) 5,5 (6) 5,5 (6) 5,50

TÖLT 5,0 (7) 5,5 (7) 4,5 (7) 5,0 (7) 5,5 (6) 5,17

08 027 Dorothea unnsteinsdottir

dimmbra fra nyberg 4,60

TÖLT 3,5 (7) 3,0 (9) 4,5 (7) 4,0 (7) 3,5 (8) 3,67

TROT 4,5 (8) 5,0 (6) 4,0 (7) 4,0 (9) 5,0 (8) 4,50

WALK 5,0 (8) 5,0 (8) 5,0 (7) 5,0 (8) 5,0 (8) 5,00

CANT 4,5 (8) 5,5 (6) 5,0 (7) 5,0 (8) 5,0 (7) 5,00

TÖLT 4,5 (8) 5,0 (8) 5,0 (6) 5,0 (7) 4,5 (8) 4,83

09 006 siri bjarkøy

Ofelia fra Utstrand 3,63

TÖLT 2,5 (9) 3,5 (8) 2,5 (9) 3,0 (9) 3,0 (9) 2,83

TROT 4,0 (9) 3,5 (8) 3,5 (8) 4,5 (8) 4,5 (9) 4,00

WALK 5,5 (7) 5,5 (7) 5,0 (7) 6,0 (6) 6,0 (6) 5,67

CANT 4,0 (9) 4,5 (9) 3,5 (9) 4,0 (9) 4,5 (9) 4,17

TÖLT 0,0 (9) 3,5 (9) 2,0 (9) 2,5 (9) 0,0 (9) 1,50

10 010 Ine Emilie Tønnessen

Blakkur fra Nedra Seli 0,00

TÖLT 0,0 (10) 0,0 (10) 0,0 (10) 0,0 (10) 0,0 (10) 0,00


--- 011 Ingrid Aanesen

Snarfari fra Vestre Eskedal Withdrawn

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


T7 Tølt - A-finale

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


01 001 Amalie Widerberg

Vipra fra Grafarkoti 4,00

SLOW 3,5 (1) 3,5 (2) 4,0 (1) 4,0 (1) 4,0 (1) 3,83

ANY 3,5 (1) 4,5 (1) 4,5 (1) 3,0 (2) 4,5 (1) 4,17

02 020 Pia Helen Dolsvaag

Hàstiga fra haukali 3,75

SLOW 3,5 (1) 4,0 (1) 4,0 (1) 4,0 (1) 3,0 (2) 3,83

ANY 3,0 (2) 4,0 (2) 4,0 (2) 3,5 (1) 3,5 (2) 3,67

03 023 Camilla Bjelland

Ari fra Holla 2,17

SLOW 2,5 (3) 2,0 (3) 1,5 (3) 2,0 (3) 2,0 (3) 2,00

ANY 2,5 (3) 2,0 (3) 2,5 (3) 2,0 (3) 3,5 (2) 2,33

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


F1 5-gang - A-finale

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


01 008 Karianne L. Klungland

Djásn fra Lindarholti 5,14

TÖLT 4,0 (3) 5,5 (2) 5,0 (3) 5,0 (2) 5,5 (2) 5,17

TROT 6,0 (1) 5,5 (2) 6,0 (1) 6,0 (1) 6,0 (1) 6,00

WALK 7,0 (1) 6,5 (1) 6,0 (1) 6,0 (1) 6,0 (1) 6,17

CANT 2,5 (4) 3,0 (4) 3,0 (4) 3,5 (4) 1,0 (4) 2,83

PASS 5,5 (1) 5,5 (1) 5,5 (1) 4,0 (2) 5,0 (1) 5,33

02 015 liv monica andreassen

kolbra fra flekkudal 4,71

TÖLT 5,0 (2) 5,0 (3) 5,5 (2) 5,0 (2) 5,0 (3) 5,00

TROT 5,0 (3) 6,0 (1) 5,0 (2) 5,0 (3) 5,0 (3) 5,00

WALK 5,0 (2) 6,0 (2) 5,5 (2) 5,5 (2) 5,5 (2) 5,50

CANT 4,5 (1) 5,0 (2) 4,5 (1) 4,5 (2) 4,5 (2) 4,50

PASS 3,0 (3) 5,0 (2) 4,5 (3) 4,0 (2) 3,5 (3) 4,00

03 019 Malene Haugedal

Tumi fra Bùlandi 4,69

TÖLT 3,5 (4) 4,5 (4) 4,5 (4) 4,0 (4) 4,0 (4) 4,17

TROT 5,5 (2) 5,5 (2) 5,0 (2) 6,0 (1) 6,0 (1) 5,67

WALK 3,5 (4) 5,0 (4) 4,5 (4) 5,0 (3) 4,5 (4) 4,67

CANT 4,0 (2) 4,5 (3) 4,0 (3) 4,0 (3) 5,0 (1) 4,17

PASS 5,5 (1) 4,5 (3) 5,0 (2) 5,0 (1) 5,0 (1) 5,00

04 029 Kristoffer Bjørke

Folda fra Fróni 4,31

TÖLT 5,5 (1) 6,0 (1) 6,0 (1) 6,0 (1) 6,0 (1) 6,00

TROT 2,5 (4) 0,0 (4) 2,5 (4) 3,0 (4) 2,5 (4) 2,50

WALK 4,5 (3) 5,5 (3) 5,0 (3) 5,0 (3) 5,0 (3) 5,00

CANT 4,0 (2) 5,5 (1) 4,5 (1) 5,0 (1) 4,5 (2) 4,67

PASS 1,5 (4) 3,0 (4) 4,0 (4) 3,0 (4) 3,0 (4) 3,00

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


T3S Tølt - A-finale

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


01 026 Dadi freyr kristjansson

einfari fra nyberg 5,78

SLOW 6,5 (1) 6,0 (1) 5,5 (1) 5,5 (2) 6,0 (2) 5,83

FORS 6,5 (1) 6,5 (1) 5,0 (2) 5,0 (1) 5,5 (1) 5,67

FAST 6,0 (1) 6,0 (1) 5,5 (1) 6,0 (1) 5,5 (2) 5,83

02 009 Nils Andre Olsen

Ekra fra Lian 5,55

SLOW 6,0 (2) 5,5 (2) 5,5 (1) 6,0 (1) 6,5 (1) 5,83

FORS 5,5 (2) 6,0 (2) 5,5 (1) 4,0 (3) 5,0 (2) 5,33

FAST 5,0 (2) 5,5 (2) 5,5 (1) 5,5 (2) 6,0 (1) 5,50

03 015 liv monica andreassen

kolbra fra flekkudal 4,66

SLOW 5,0 (3) 4,0 (5) 5,5 (1) 5,0 (3) 4,5 (4) 4,83

FORS 5,0 (3) 5,5 (3) 4,0 (3) 5,0 (1) 4,5 (3) 4,83

FAST 4,0 (3) 4,5 (5) 4,0 (4) 4,5 (4) 4,5 (3) 4,33

04 008 Karianne L. Klungland

Djásn fra Lindarholti 4,33

SLOW 3,5 (4) 5,0 (3) 4,5 (4) 4,5 (4) 4,0 (6) 4,33

FORS 4,0 (4) 4,5 (4) 3,5 (5) 3,0 (6) 4,5 (3) 4,00

FAST 3,5 (5) 5,5 (2) 4,5 (3) 5,0 (3) 4,5 (3) 4,67

05 007 Illugi Guðmar Pálsson

Amor frá Enni 4,11

SLOW 3,5 (4) 4,5 (4) 4,5 (4) 4,0 (6) 4,5 (4) 4,33

FORS 4,0 (4) 4,5 (4) 3,5 (5) 4,0 (3) 4,5 (3) 4,17

FAST 3,0 (6) 5,0 (4) 3,5 (6) 4,0 (5) 4,0 (5) 3,83

06 017 Heidi Pleym Mørland

Bjørk fra Bjørnli 4,06

SLOW 3,0 (6) 3,5 (6) 4,5 (4) 4,5 (4) 5,0 (3) 4,17

FORS 3,5 (6) 4,0 (6) 4,0 (3) 4,0 (3) 4,0 (6) 4,00

FAST 4,0 (3) 4,0 (6) 4,0 (4) 3,5 (6) 4,0 (5) 4,00


--- 025 inger liv Thoresen

Oddi fra Arbakka Withdrawn

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


T3U Tølt - A-finale

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


01 022 trine jonassen

Kátur Frá Langholtsparti 7,00

SLOW 6,5 (1) 7,0 (1) 6,5 (1) 6,5 (1) 6,5 (1) 6,50

FORS 7,0 (1) 7,0 (1) 6,0 (1) 7,0 (1) 7,5 (1) 7,00

FAST 7,5 (1) 7,5 (1) 6,5 (1) 7,5 (1) 7,5 (1) 7,50

02 014 Stine Helene Sørvåg

bardi fra brekkum 5,61

SLOW 4,5 (3) 5,5 (2) 5,0 (2) 5,0 (2) 4,5 (3) 4,83

FORS 6,0 (2) 6,0 (2) 5,0 (2) 6,5 (2) 6,0 (2) 6,00

FAST 6,5 (2) 5,0 (5) 5,5 (3) 6,0 (2) 6,5 (2) 6,00

03 003 Gøril Kleveland

Mjölnir fra Thufum 5,50

SLOW 5,5 (2) 5,5 (2) 5,0 (2) 5,0 (2) 5,0 (2) 5,17

FORS 6,0 (2) 6,0 (2) 5,0 (2) 6,0 (3) 5,0 (3) 5,67

FAST 5,5 (3) 6,0 (2) 5,5 (3) 6,0 (2) 5,5 (5) 5,67

04 021 Ingeborg Nøding

Viðja frá Ármóti 5,11

SLOW 4,0 (5) 5,0 (4) 5,0 (2) 4,0 (5) 4,0 (4) 4,33

FORS 5,5 (4) 5,0 (4) 5,0 (2) 4,5 (4) 5,0 (3) 5,00

FAST 5,5 (3) 6,0 (2) 6,0 (2) 6,0 (2) 6,0 (3) 6,00

05 004 Maren Brandal

Vili fra Engihlid 4,61

SLOW 4,0 (5) 5,0 (4) 5,0 (2) 4,0 (5) 3,5 (6) 4,33

FORS 4,0 (5) 5,0 (4) 4,0 (5) 4,0 (5) 5,0 (3) 4,33

FAST 4,0 (5) 5,5 (4) 4,5 (5) 5,5 (5) 6,0 (3) 5,17

06 031 Hanna Beisland 

Vængur fra Lian 4,17

SLOW 4,5 (3) 4,0 (6) 4,0 (6) 4,5 (4) 4,0 (4) 4,17

FORS 4,0 (5) 4,0 (6) 3,5 (6) 4,0 (5) 4,0 (6) 4,00

FAST 3,5 (6) 5,0 (5) 4,0 (6) 4,5 (6) 4,5 (6) 4,33

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 



V3 4-gang - A-finale

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


01 023 Camilla Bjelland

Ari fra Holla 4,23

TÖLT 3,0 (3) 3,0 (3) 3,0 (3) 3,0 (3) 2,5 (3) 3,00

TROT 5,5 (1) 4,5 (2) 4,5 (2) 5,0 (1) 5,5 (1) 5,00

WALK 5,5 (2) 5,0 (2) 5,0 (1) 5,5 (2) 5,5 (2) 5,33

CANT 4,5 (1) 4,0 (1) 4,5 (1) 4,5 (1) 4,5 (1) 4,50

MEDI 2,5 (2) 3,5 (2) 3,5 (3) 4,0 (2) 3,0 (3) 3,33

02 020 Pia Helen Dolsvaag

Hàstiga fra haukali 3,97

TÖLT 4,0 (1) 4,5 (1) 4,0 (1) 4,0 (2) 3,0 (2) 4,00

TROT 4,0 (3) 4,0 (3) 3,0 (3) 4,0 (3) 4,0 (3) 4,00

WALK 4,5 (3) 4,0 (3) 4,5 (2) 4,5 (3) 4,5 (3) 4,50

CANT 3,5 (2) 4,0 (1) 4,0 (2) 4,0 (2) 4,0 (2) 4,00

MEDI 3,0 (1) 3,0 (3) 4,0 (1) 3,5 (3) 3,5 (2) 3,33

03 001 Amalie Widerberg

Vipra fra Grafarkoti 3,80

TÖLT 4,0 (1) 3,5 (2) 3,5 (2) 4,5 (1) 4,0 (1) 3,83

TROT 5,0 (2) 5,5 (1) 5,0 (1) 5,0 (1) 4,5 (2) 5,00

WALK 6,5 (1) 5,5 (1) 4,5 (2) 6,0 (1) 6,0 (1) 5,83

CANT 0,0 (3) 0,0 (3) 0,0 (3) 0,0 (3) 2,0 (3) 0,00

MEDI 2,5 (2) 4,5 (1) 4,0 (1) 4,5 (1) 4,5 (1) 4,33

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


V2S 4-gang - A-finale

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


01 026 Dadi freyr kristjansson

einfari fra nyberg 6,13

TÖLT 5,5 (2) 6,0 (1) 6,0 (1) 5,5 (2) 6,0 (1) 5,83

TROT 6,5 (1) 6,0 (1) 7,5 (1) 6,5 (1) 7,0 (1) 6,67

WALK 6,5 (1) 6,5 (1) 6,5 (1) 7,0 (1) 6,5 (1) 6,50

CANT 5,0 (2) 4,0 (4) 5,5 (1) 6,0 (1) 5,5 (1) 5,33

TÖLT 6,0 (1) 6,5 (1) 6,0 (1) 6,5 (1) 6,5 (1) 6,33

02 017 Heidi Pleym Mørland

Bjørk fra Bjørnli 5,07

TÖLT 4,0 (3) 4,0 (3) 5,0 (3) 4,5 (3) 5,0 (3) 4,50

TROT 5,5 (2) 5,5 (2) 5,0 (3) 5,0 (3) 5,0 (5) 5,17

WALK 6,0 (2) 6,0 (2) 6,5 (1) 6,0 (2) 6,0 (2) 6,00

CANT 5,0 (2) 5,5 (1) 5,0 (3) 5,0 (2) 5,0 (2) 5,00

TÖLT 4,0 (4) 5,0 (3) 4,5 (4) 4,5 (3) 5,0 (3) 4,67

03 018 Ilja Svensson

Drottning fra leet 4,67

TÖLT 3,5 (6) 4,0 (3) 4,5 (4) 3,5 (6) 3,0 (6) 3,67

TROT 5,5 (2) 4,0 (5) 5,0 (3) 5,5 (2) 6,0 (2) 5,33

WALK 5,0 (5) 5,0 (5) 4,0 (6) 4,5 (6) 5,0 (5) 4,83

CANT 5,5 (1) 4,5 (3) 5,5 (1) 4,5 (3) 5,0 (2) 5,00

TÖLT 5,5 (2) 4,5 (5) 5,0 (3) 4,0 (5) 2,0 (6) 4,50

04 009 Nils Andre Olsen

Ekra fra Lian 4,60

TÖLT 6,0 (1) 5,5 (2) 5,5 (2) 6,0 (1) 6,0 (1) 5,83

TROT 5,5 (2) 5,5 (2) 6,0 (2) 4,5 (5) 6,0 (2) 5,67

WALK 6,0 (2) 5,5 (3) 6,0 (3) 5,5 (3) 6,0 (2) 5,83

CANT 0,0 (5) 0,0 (5) 0,0 (5) 0,0 (5) 0,0 (5) 0,00

TÖLT 5,5 (2) 5,5 (2) 6,0 (1) 5,5 (2) 6,0 (2) 5,67

05 030 Vibekke Haugebo 

Leiknir fra Lian 3,67

TÖLT 4,0 (3) 4,0 (3) 4,5 (4) 4,0 (4) 4,5 (4) 4,17

TROT 5,0 (5) 5,0 (4) 4,5 (5) 5,0 (3) 5,5 (4) 5,00

WALK 5,5 (4) 5,5 (3) 5,5 (4) 5,0 (4) 5,5 (4) 5,50

CANT 0,0 (5) 0,0 (5) 0,0 (5) 0,0 (5) 0,0 (5) 0,00

TÖLT 3,5 (6) 3,5 (6) 4,0 (5) 3,0 (6) 4,5 (4) 3,67

06 007 Illugi Guðmar Pálsson

Amor frá Enni 3,37

TÖLT 4,0 (3) 3,5 (6) 4,0 (6) 4,0 (4) 4,5 (4) 4,00

TROT 0,0 (6) 0,0 (6) 0,0 (6) 0,0 (6) 0,0 (6) 0,00

WALK 4,0 (6) 4,5 (6) 5,0 (5) 5,0 (4) 5,0 (5) 4,83

CANT 3,5 (4) 5,0 (2) 3,0 (4) 3,0 (4) 4,5 (4) 3,67

TÖLT 4,0 (4) 5,0 (3) 4,0 (5) 4,5 (3) 4,5 (4) 4,33

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 


V2U 4-gang - A-finale

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse B


POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB


01 022 trine jonassen

Kátur Frá Langholtsparti 6,67

TÖLT 7,0 (1) 7,5 (1) 6,5 (1) 7,0 (1) 6,5 (1) 6,83

TROT 7,5 (1) 7,0 (1) 6,5 (1) 7,0 (1) 7,5 (1) 7,17

WALK 5,0 (6) 7,0 (1) 5,5 (5) 5,5 (4) 5,0 (6) 5,33

CANT 7,0 (1) 7,0 (1) 7,0 (1) 7,0 (1) 7,5 (1) 7,00

TÖLT 7,5 (1) 6,5 (2) 7,0 (1) 7,0 (1) 7,0 (1) 7,00

02 024 Gøril Kleveland

Magni fra Hellnafelli 6,03

TÖLT 5,5 (3) 6,0 (2) 6,0 (2) 6,0 (2) 5,0 (3) 5,83

TROT 5,5 (3) 6,0 (2) 6,0 (2) 6,5 (2) 7,0 (2) 6,17

WALK 6,0 (2) 6,0 (3) 6,0 (1) 6,0 (1) 5,5 (3) 6,00

CANT 5,0 (3) 6,0 (3) 5,5 (3) 6,0 (3) 6,0 (3) 5,83

TÖLT 6,5 (2) 7,0 (1) 6,0 (2) 6,5 (2) 6,0 (2) 6,33

03 014 Stine Helene Sørvåg

bardi fra brekkum 5,87

TÖLT 6,0 (2) 6,0 (2) 5,5 (3) 5,5 (3) 5,5 (2) 5,67

TROT 6,0 (2) 5,5 (3) 5,5 (4) 6,0 (3) 5,5 (3) 5,67

WALK 6,0 (2) 6,0 (3) 5,5 (5) 6,0 (1) 6,5 (1) 6,00

CANT 6,5 (2) 6,5 (2) 6,0 (2) 7,0 (1) 6,5 (2) 6,50

TÖLT 6,0 (3) 5,0 (5) 5,0 (4) 6,0 (3) 5,5 (3) 5,50

04 021 Ingeborg Nøding

Viðja frá Ármóti 5,30

TÖLT 4,0 (5) 5,0 (4) 5,0 (4) 4,0 (5) 4,0 (6) 4,33

TROT 5,5 (3) 5,5 (3) 5,5 (4) 5,0 (5) 5,0 (5) 5,33

WALK 6,5 (1) 6,5 (2) 6,0 (1) 6,0 (1) 5,5 (3) 6,17

CANT 5,0 (3) 5,5 (4) 5,5 (3) 5,0 (5) 5,0 (4) 5,17

TÖLT 5,0 (4) 5,5 (3) 5,5 (3) 5,5 (4) 5,5 (3) 5,50

05 004 Maren Brandal

Vili fra Engihlid 5,20

TÖLT 4,5 (4) 5,0 (4) 4,0 (6) 4,0 (5) 4,5 (4) 4,33

TROT 5,5 (3) 5,5 (3) 6,0 (2) 5,5 (4) 5,5 (3) 5,50

WALK 6,0 (2) 6,0 (3) 6,0 (1) 5,5 (4) 6,0 (2) 6,00

CANT 5,0 (3) 5,0 (6) 5,5 (3) 5,0 (5) 5,0 (4) 5,00

TÖLT 5,0 (4) 5,5 (3) 4,5 (5) 5,0 (5) 5,5 (3) 5,17

06 010 Ine Emilie Tønnessen

Blakkur fra Nedra Seli 5,03

TÖLT 4,0 (5) 4,5 (6) 5,0 (4) 4,5 (4) 4,5 (4) 4,50

TROT 5,0 (6) 5,0 (6) 5,0 (6) 5,0 (5) 4,5 (6) 5,00

WALK 5,5 (5) 5,0 (6) 6,0 (1) 5,5 (4) 5,5 (3) 5,50

CANT 5,0 (3) 5,5 (4) 5,5 (3) 5,5 (4) 5,0 (4) 5,33

TÖLT 4,5 (6) 5,0 (5) 4,5 (5) 5,0 (5) 5,0 (6) 4,83


--- 003 Gøril Kleveland

Mjölnir fra Thufum Withdrawn

Dommere:

A: Lise Høyvik; B: Anne Grefstad; C: Trine Bergum ; D: Lillian Kvalen; E: Janne Biribakken; 



Comments